Linear Led Aydınlatma

Yaşam Alanlarının Modern Led Teknolojisi Ile Aydınlatılması Için Linear Led Aydınlatma Ürünleri Tercih Edilmektedir. Led Linear Ürünleri Genellikle Sarkıt Armatür Olarak Kullanılmaktadır. Alüminyum Profil içinde Bulunan Özel Dizgi Led'ler Sayesinde Aydınlatma işlemi Yapılır. Linear Led Ürünleri; Dış Alüminyum Kasası istenilen RAL Koduna Göre Boyama imkanı Vardır. Genellikle Led Linear Ürünlerimizde Samsung Led Markası Kullanılmaktadır.


Linear Led Aydınlatma Kullanım Alanı;


Linear Led Aydınlatma genellikle toplantı salonlarında kullanıldığı gibi sarkıt masa aydınlatması olarak tercih edilmektedir. Genel aydınlatma olarak kullanılan Led Linear Ürünleri ışık açısı genel aydınlatmaya göre düşüktür. Led Linear Ürünleri mimari mimari dekorasyonları uygunluğu sebebiyle tercih edilmektedir.

Linear Led Aydınlatma 80 CM Sıva Üstü sale

Linear Led Aydınlatma 80 CM Sıva Üstü

Linear Led Aydınlatma80 cm Led Linear aydınlatma ürünleri toplantı salonları ve tezgah aydınlatmaları olarak kullanılmaktadır.Güç : 25 Watt - 33 WattLümen : 3600 Lm - 4800 LmIşık ren : Beyaz - Günışığ..

205,32 TL 224,20 TL

Led Linear Aydınlatma 100 CM Sıva Üstü

Led Linear Aydınlatma 100 CM Sıva Üstü

Linear Led Aydınlatma80 cm Led Linear aydınlatma ürünleri toplantı salonları ve tezgah aydınlatmaları olarak kullanılmaktadır.Güç : 32 Watt - 42 WattLümen : 4500 Lm - 6000 LmIşık ren : Beyaz - Günışığ..

240,72 TL

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor